Землеустрій

Ефективне управління земельними ресурсами
(Ru) Приватизация земельного участка (Ru) Проект землеотвода участка (Ru) Геодезические работы (Ru) Топографическая съемка

Будь-які земельні транзакції неможливі без проходження процедури землеустрою, в ході якої проводиться технічна документація, проводяться землевпорядні роботи, а також виконується фіксація прав володіння земельною ділянкою.

Процес землеустрою є досить копітким заходом, що вимагає докладних знань землевпорядних та топографічних заходів. Фахівці М Сonsulting Group досягли значних компетенцій в тематиці землеустрою і володіють високотехнологічним геодезичним обладнанням, що дозволяє виконати цілісний комплекс землевпорядних та геодезичних робіт.

Послуги землеустрою

У пакет землевпорядних процесів, що проводяться експертами нашої компанії, входить повний супровід кадастрових робіт та креслення кадастрових планів, облаштування проектів землевідведення, отримання державних актів на право власності в результаті приватизації земельної ділянки або переоформлення земельної ділянки.

Фахівці М Consulting Group компетентно і оперативно проведуть:

  • земельно-кадастрову інвентаризацію
  • топографічну зйомку місцевості
  • межування ділянок
  • винос ділянки на місцевості
  • інші геодезичні заходи із застосуванням прецезіонного геодезичного обладнання
  • виконають інтегральне супровід операції зміни цільового призначення ділянки

Також ми надаємо інформаційно-консультаційну та правову підтримку всіх процесів землеустрою, можемо запропонувати виконання незалежної експертної оцінки ділянок землі з використанням методологічних процедур і стандартів для подальшого продажу, оподаткування або оформлення прав власності.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/poezd/m-cg.com.ua/www/wp-content/plugins/js-css-script-optimizer/js-css-script-optimizer.php on line 506