Акредитований оцінювач (СОД)

Отримання кредиту під заставу нерухомого майна нерозривно пов’язано з проведенням незалежної об’єктивної оцінки його вартості. Некоректно проведена оцінка вартості застави загрожує неможливістю її продажу за ринковою вартістю і далі тягне за собою збитки кредитора.

Фінансові установи зазвичай використовують для отримання оцінок акредитованих суб’єктів оціночної діяльності (СОД), до яких пред’являються підвищені вимоги в частині досвіду роботи на ринку, репутації компанії-оцінювача, наявності необхідних ліцензій і свідоцтв.

В процесі акредитації кожне банки або інші установи використовує різноманітні методи перевірки суб’єкта оціночної діяльності (СОД), зокрема перевіряється історія самої компанії, історія роботи на ринку її експертів, обсяги практичної діяльності, наявність і справжність оригіналів необхідних кваліфікаційних свідоцтв та сертифікатів, відсутність або наявність відкритих судових справ і багато іншого.

Компанія M Consulting Group повністю відповідає загальним кваліфікаційним вимогам, які висуваються фінансовими установами до суб’єктів оціночної діяльності, і успішно пройшла акредитацію в багатьох банках України та є акредитованим оцінювачем (СОД).

M Consulting Group має достатній досвід роботи на ринку оціночних послуг, працюючи в цій сфері діяльності з 1994 року.

Фахівці компанії проводять оцінку з метою забезпечення кредитний зобов’язань всіх видів майна, в тому числі:

Наші експерти проводять ретельний аналіз безлічі факторів, що впливають на величину вартості предмета застави, що дозволяє виключити фінансові ризики при можливій реалізації заставного майна.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований