М Сonsulting Group

Компанія М Сonsulting Group

Історія нашої групи компаній веде свій відлік з 1994 року. За нашими плечима великий і успішний досвід реалізованих проектів. Ми надаємо консалтингові послуги по всій Україні, забезпечуючи комплексне обслуговування найвищої якості.

Що ми пропонуємо?

Наші експерти виконують незалежну оцінку нерухомості і оцінку активів компаній за національними та міжнародними стандартами (МСФЗ), організовують моніторинг проектів і проводять експертизу бухгалтерської та фінансової документації, аудит підприємств і незалежний контроль будівництва, забезпечують юридичний супровід угод, управління нерухомістю і заставним майном, а також надають повний спектр землевпорядних послуг.

Фахівці М Сonsulting Group створюють всі умови для ліквідації практично будь-яких проблемних моментів, які проявляються в ході динамічного розвитку або реорганізації бізнесу. Ми надамо висококваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку бухгалтерських процесів, забезпечимо юридичний супровід вирішення поточних проблем і допоможемо уникнути появи нових.

Корпоративні стандарти:

Висока якість роботи

Якість — головне за що нас цінують наші клієнти та партнери. Ми добиваємося безкомпромісної якості наших експертних висновків, звітів про оцінку та досліджень. Адже від того наскільки точними, скрупульозними та уважніми були експерти, залежить яке саме стратегічне рішення буде прийнято в підсумку.

Увага до завдань замовника

В M Consulting Group вміють слухати і чути замовника. Будьте впевнені, що ми врахуємо всі тонкощі і нюанси, докладемо всіх зусиль, щоб виконати завдання.

Завжди робимо більше, ніж написано у договорі

Наші співробітники не обмежуються формальним рішенням поставленого завдання. На практиці це означає, що якщо експерт може зробити більш глибокий аналіз, якщо в результаті дослідження з’явиться альтернативна гіпотеза, він обов’язково її перевірить і відобразить у звіті.

Постійна комунікація з клієнтом

Наші клієнти та партнери завжди знають на якому етапі проекту ми знаходимося. Ми не робимо таємниці з бізнес процесів, а експерти завжди на зв’язку.

Хочете дізнатися про нас більше, щоб прийняти виважене рішення? Будь ласка, подивіться список послуг і рішень або зв’яжіться з нами для отримання відповідей на питання, що цікавлять.

Комплексні рішення
Вакансії

Наша стратегія передбачає постійне зростання компанії. Нові співробітники нам потрібні завжди. Будь ласка подивіться список актуальних вакансій

Контакти

Наш головний офіс знаходиться в Києві. Але ми надаємо консалтингові послуги по всій Україні.

Зателефонуйте або напишіть нам:

Київ, вул. Дмитрівська 80, оф. 100
Тел.: +38 (044) 486-40-35, +38 (044) 486-66-67
Email: info@m-cg.com.ua