Третина забудовників незадоволені якістю робіт

З настанням літнього будівельного сезону активізувалися бригади-одноденки, від яких щорічно страждає третина приватних забудовників. Щоб бути на 100% впевненим у якості виконуваних робіт та дотримання проектної документації не досить вибрати надійного підрядника, необхідно також не економити на технічному нагляді за будівництвом.

Технічний нагляд за будівництвом дозволяє уникнути відхилень від проекту. Крім того, це стимулює підрядників дотримуватися термінів здачі об’єкта, використовувати матеріали, строго закладені в проекті, а значить — в перспективі знижується ймовірність додаткових витрат на виправлення помилок будівництва.

Найбільш часті порушення в приватному будівництві стосуються заміни закладених в проекті матеріалів більш дешевими і низькоякісними аналогами, також зміни кількості будматеріалів в сторону зменшення. В результаті такі махінації позначаються на якості готового об’єкта, а виправлення допущених помилок тягне збільшення кошторису будівництва.

Щоб уникнути подібних ситуацій потрібен якісний і професійний технічний нагляд на всіх етапах будівництва. Компанія, що здійснює нагляд, повинна мати відповідні документи і фахівців. Наприклад, в нашому штаті працюють фахівці, що пройшли необхідну підготовку і мають кваліфікаційні сертифікати.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований