Якісне управління дозволяє підвищити рентабельність торгового об’єкта до 30%

За нашими прогнозами в найближчі два-три роки попит з боку рітейлу на послуги керуючих компаній може зрости на 25-30%, що обумовлено зростаючою конкуренцією і зниженням купівельної спроможності населення

Аналітики прогнозують, що в найближчі два-три роки на ринку рітейлу відбудеться суттєве скорочення кількості операторів. Це пояснюється посиленням боротьби за споживача, що неминуче призведе до того, що деякі гравці, не витримавши конкуренції, змушені будуть піти з ринку.

Решта оператори підуть по шляху консолідації, ринок накриє хвиля злиттів і поглинань. Найбільш слабкі мережі найімовірніше виставлять частина магазинів на продаж. Утриматися на плаву зможуть великі мережі, а також оператори з грамотно вибудуваної системою управління.

Ми рекомендуємо вже сьогодні переглянути підхід до управління своїми об’єктами. Як показує практика, якісне управління в умовах наростаючої конкуренції і зниження товарообігу дозволяє підвищити рентабельність торгового об’єкта до 30%

Власники, з тих чи інших причин не зуміли створити власні професійні управляючі компанії або відділи, будуть змушені або піти з ринку, або переглянути свою стратегію і звернутися до професійних управляючих компаній.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований