Платежі за програмою «Оренда житла з правом викупу» будуть на 30-40% нижче ринкової орендної плати

Не менш 70% черговиків відгукнуться на участь у новій соціальній програмі «Оренда житла з правом викупу», оскільки умови участі досить лояльні і близькі до європейських стандартів.

На сьогоднішній день більше 150 тис. Молодих сімей стоїть на квартирному обліку, нова програма «Оренда житла з правом викупу» покликана допомогти вирішити таким сім’ям житлове питання.

Експерти вважають, що дана програма дійсно є прогресивною серед тих моделей будівництва та фінансування житла, які зараз представлені на ринку. Основна її перевага перед іншими програмами — відсутність початкового внеску.

Крім того, орендар квартири одночасно з орендним внеском буде вносити і платіж за квартиру, що дозволить йому по закінченню терміну кредитування (15 років) оформити права власності на орендовану нерухомість. Привабливі і самі умови кредитування — термін виплати кредиту 15 років під 3% річних, що істотно нижче кредитних ставок, присутніх на ринку кредитування.

Також програмою передбачена можливість дострокового погашення всієї вартості квартири без будь-яких санкцій та обмежень.

Щомісячні платежі за програмою, за моїми оцінками, будуть на 30-40% нижче ринкової орендної плати за аналогічними квартирах в столиці.

Програма може не тільки допомогти вирішити житлову проблему тієї категорії населення, яка цього потребує, але також істотно скоротити квартирні черги і стимулювати ринок житлового будівництва.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований