Аудит

Незалежний зовнішній фінансово-економічний та технічний аудит

Проходження незалежного і професійного зовнішнього аудиту надає можливість визначення коректності та безпомилковості податкової та бухгалтерської документації та звітності.

Аудитори компанії М Сonsulting Group сертифіковані за міжнародними стандартами. Вони мають належної ступенем компетенцій для надання аудиторських послуг з високоефективного аналізу і діагностики бухгалтерської, фінансової та податкової документації.

Аудит за вимогами законодавства

Підприємствам, яким пропонується проходити аудиторські перевірки щорічно згідно з відповідними регуляторних актів, проводиться видача висновку, що відповідає вимогам нормативів регуляторних органів.

Аудит за ініціативою власника

Власникам і інвесторам інтенсивно прогресуючих компаній необхідно керуватися доказовими даними про виробничі та фінансові активностях компанії, щоб приймати аргументовані адміністративні рішення і контролювати фінансову ситуацію. Отримати об’єктивні відомості можна, замовивши ініціативні аудиторські послуги в Києві у компанії М Сonsulting Group.

В процесі проведення аудиторських процедур висококваліфіковані аудитори компанії М Сonsulting Group проведуть аналіз бухгалтерської і податкової документації в цілісному комплексі, фінансової звітності, виконують контроль коректності застосування податкового законодавства.

Також фахівці М Сonsulting Group готові виконати послуги по реставрації податкового і бухгалтерського обліку за конкретний період, реалізувати розробку і подачу фінансової звітності, здійснити послуги аутсорсингу бухгалтерського обліку та контролю бухгалтерських процесів.