Незалежне оцінювання

Оцінка нерухомості, бізнесу, цінних паперів і нематеріальних активів

Компанія M Consulting Group володіє великим досвідом у наданні професійних послуг з експертної незалежної оцінки різних видів активів — приватної і державної власності, цінних паперів, нерухомості, майнових прав та прав вимоги.

Наші експерти володіють усіма необхідними знаннями та досвідом (ядро команди оцінювачів — понад 20 років), багато з них є сертифікованими міжнародними експертами RICS. Також ми діємо строго в рамках закону і своєчасно реагуємо на всі зміни правового поля і ринку. Наші висновки об’єктивні, вони виконуються по які упередженої та неупередженої методикою.

Ми підбираємо відповідну методику і враховуємо всі фактори об’єкта оцінки, що дозволяють максимально задовольнити інтереси бізнесу замовника.

M Consulting Group є експертом в наступних видах оцінки:

Отримання незалежної оцінки необхідно при купівлі, оренді, продажу або передачі власності або майнових прав. Як правило, об’єктами оціночних послуг є нерухомість, транспортні засоби, материальні та нематериальні активи компаній.

Ми надаємо повний комплекс послуг в сфері нерухомості, проводимо оцінювання житлової та комерційної нерухомості, заміських будинків і земельних ділянок. А також оцінюємо інтелектуальну власность, корпоративні права, цілісні майнові комплекси, дебіторську та кредиторську заборгованість, виробничі машини та технологічне обладнання, транспортні засоби, в тому числі спецтехніку, морський і річковий транспорт та літальні апарати.

Для кого ми працюємо

Наші послуги користуються попитом у багатьох секторах економіки. Ми працюємо великими корпораціями та приватними особами, проводимо експертизу для державних структур та банків.

Наша компанія проводить також переоцінку бізнес-активів для складання фінансової звітності, що відповідає вимогам міжнародних стандартів і виконує рецензування звітів.

Отримання експертної оцінки нерухомості буде потрібно при купівлі або продажу житла і комерційних об’єктів, при оформленні договорів страхування, а також при укладанні орендних договорів або договорів банківської застави.

Незалежна експертна оцінка активів компанії — комерційних нерухомих об’єктів, корпоративних цінних паперів, інтелектуальної власності, основних засобів виробництва необхідна при купівлі або продажу компанії, отриманні кредитних коштів.

Експертне оцінювання автомобільного, судноплавного транспорту та літальних апаратів необхідне при укладанні угод купівлі-продажу, оцінюванні шкоди і укладанні договорів страхування.

Також проведення незалежного оцінювання буде потрібно при вирішенні майнових спорів у суді, отримання страхових премій, оформленні спадщини.