Передача функцій технічної інвентаризації комерційним структурам зробила ринок цивілізованим

Після вступу в силу наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 р № 658 істотно змінилися умови технічної інвентаризації об’єктів нерухомості. Згідно з документом були внесені зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна.

В результаті повноваження БТІ на проведення технічної інвентаризації були скасовані. Ця функція була передана суб’єктам господарювання, до складу яких входить мінімум один виконавець робіт по техінвентаризації, що пройшов професійну атестацію в Мінрегіонбуді України.

Нововведення на початковому етапі негативно відбилися на ринку нерухомості. Недоробки в новій схемі привели до різкого скорочення об’єктів нерухомості, виставлених на продаж.

Однак вже за 5 місяців функціонування нових умов інвентаризації вдалося нівелювати більшу частину виникли на той період проблем, одна з яких — брак сертифікованих фахівців. На сьогоднішній день на ринку працює достатня кількість організацій, що мають право на проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості.

Наша компанія також отримала необхідний сертифікат, що дозволяє нам на законних підставах виконувати відповідні роботи по техінвентаризації і видавати технічний паспорт.

Великий досвід роботи на ринку нерухомості, власний штат висококваліфікованих фахівців дає нам можливість з упевненістю заявляти, що наші клієнти в гарантований договором термін отримають дану послугу на найвищому рівні. Крім того, ми завжди готові піти назустріч клієнтові і запропонувати йому різні варіанти вирішення поставленого завдання. Перед початком робіт наші фахівці дадуть вичерпну консультацію з усіх питань.

На мою думку, передача функцій проведення технічної інвентаризації комерційним структурам зробила ринок більш цивілізованим. Відпала необхідність оббивати пороги БТІ, відстоюючи нескінченні черги. Нівелювалася корупційна складова, у наших клієнтів немає потреби давати хабар для прискорення процесу, послуга надається в чітко встановлені терміни. Вартість послуги формується ринком.

Таким чином клієнт виявився у виграші в усіх відношеннях — робота виконується якісно, в строк, в який зручний час, роз’яснюються всі проблемні моменти, до кожного клієнта індивідуальний підхід.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований