Дослідження ринку нерухомості України за 2012 рік

Одна з компаній, що входить до складу М Консалтинг Груп, провела комплексне дослідження ринку нерухомості України за 2012 рік. Замовником цього дослідження виступив один з найбільших банків України ПАТ «Державний ощадний банк України».

Кінцевою метою даного дослідження було визначення впливу тенденцій ринку нерухомості на вартість об’єктів нерухомості, що належать до майна ПАТ «Державний ощадний банк України».

Дослідження ринку нерухомості проводилося по регіональним зонам в такому розрізі: міста мільйонники, обласні центри, районні центри, в тому числі райони, які мають специфічну кон’юнктуру ринку, а також інші адміністративні одиниці в межах області.

При здійсненні дослідження враховувалася класифікація нерухомого майна за функціональним призначенням: офісні приміщення, торгові приміщення, окремо розташовані будинки, допоміжні та інші приміщення.

Результати дослідження були затверджені міжнародною аудиторською компанією Делойт.

Вісімнадцятирічний досвід проведення оцінки всіх видів нерухомості, а також високий рівень кваліфікації експертів-оцінювачів M Consulting group забезпечили високу якість проведеного дослідження. Адже принципи професіоналізму, відповідальності, використання сучасних підходів і нестандартного мислення є головними в нашій роботі. Проведення такого повного дослідження ринку нерухомості України в такому значному обсязі є дуже цінним практичним досвідом для нашої компанії.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований