M Consulting Group виступила партнером UREC real estate summit 2012

22 листопада в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся UREC REAL ESTATE SUMMIT 2012, офіційним партнером якого виступила компанія M CONSULTING GROUP, що успішно здійснює свою діяльність на ринку оціночних послуг, послуг аудиту, землеустрою, юридичного супроводу, а також послуг з будівельного сервейингу.

Метою заходу REAL ESTATE SUMMIT 2012 було створення діалогу між девелоперами і банкірами щодо подальшого розвитку ситуації на ринку нерухомості та інвестицій України.

Галузь нерухомості в Україні, як і раніше, залишається непривабливою для іноземних інвесторів. Це пов’язано, в першу чергу, з високими політичними та валютними ризиками. Більшість об’єктів на даному етапі реалізуються лише за рахунок власного капіталу забудовників, і, в рідкісних випадках, із залученням іноземних інвестицій, або кредитних коштів. Перспективними, з точки зору інвестицій у 2013 році, стануть житлова нерухомість економ-класу, якісні торгові центри, а також інфраструктурні об’єкти.

Серед моментів, що сприятливо впливають на інвестиційний клімат в країні, експерти позначили позитивні тенденції на глобальних фінансових ринках, низьку інфляцію (в межах 1,7% в 2012 і 4,6% в 2011 рр.), збільшення кількості туристів (в поточному році їх кількість зросла в 2,5 рази, тобто до 3 млн чол.) і розвиток інфраструктури (причиною якого також стало проведення ЄВРО-2012).

На думку фахівців, флагманом галузі у 2012 році стала торгова нерухомість, яка розвивається швидше за решту і, як і раніше, залишається перспективною для інвестування. Втім, оптимізм з приводу подальшого розвитку рітейлу поділяють не всі гравці ринку, називаючи перспективними для реалізації торгових центрів лише три міста України: Донецьк, Одесу та Київ.

Спікерами саміту виступили: Олексій Фелів, BEITEN BURKHARDT, Олексій Чернишов, AVEC GROUP, Віталій Бойко, UTG, Грегорі Краснов, Platinum Bank, Євген Харлан, «Ощадбанк», Ірина Скороходова, «Альфа Банк», Максим Чухрай, «Промінвестбанк», Роман Насіров, Renaissance Capital, Руслан Магомедов, Astrum Capital, Ерік Найман, Capital Times і Філіп Бертере, «Іммошан Україна», Олег Салмін, ХХІ СТОЛІТТЯ.

Додати коментар Ваш email не буде опублікований